Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Apartmány Avanturin 2

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Názov či hviezdičkové hodnotenie ubytovania sa v našej databáze líši od názvu / hodnotenia poskytnutého cestovnou kanceláriou:

 • Adria Databanka CZ: Apartmány Avanturin 2
 • Invia: Apartmány Avanturin 2 (Zastražišće)

Výhody

Dům přímo u moře , Překrásná zátoka s pláží pod domem , Kvalitní domácí polopenze , 2 x denně přeprava lodí na velkou pláž a zpět, Možnost zapůjčení šlapadel, kol, člunu , Výlety minibusem - město Hvar na o. Hvar, Výlety lodí na Zlatý Mys - Bol - o. Brač, Klimatizace za poplatek, WiFi internet zdarma, Domácí mazlíčci za poplatek, Gril k dispozici, Vybrané jednotky mají myčku na nádobí, Možnost polopenze - hotel Ametyst,

Nabízené služby

ubytování v soukromí, Polopenze, pohostinské služby

Nástup a odjezd

kterýkoli den v týdnu, aby rezervace navazovaly. (14:00,10:00)

Parkování

hlídané u hotelu

Pobyt se psy

za poplatek (viz ceník), povolen, na dotaz

Povlečení

ano

Ručníky

ano

Toaletní papír

ano

Možnosti stravování

restaurace

Typ pláže

veřejná, skalnaté, opalovací molo, oblázkové

Vzdálenost od moře

5 m

Vzdálenost od pláže

5 m

Výlety do okolí

Hvar, Jelsa, Stari Grad, Dubrovnik, Bol, Split, Trogir

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

Split

Možnost zapůjčení

rent-a-boat

Gril

ano

Nejbližší obchod

3 km, hotel Ametyst, ,

Nejbližší benzínová pumpa

15 km Jelsa

Nejbližší větší město

15km Jelsa

Vzdálenost od vlakového nádraží

Array

Vzdálenost od letiště

Split

Vzdálenost od trajektového přístavu

Array

Kotvení vlastního člunu

ano

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

Nepřehlédněte

K zapůjčení jsou 4 typy člunů před hotelem Ametyst: Velký pro 6 osob (5HP) za poplatek cca 64 euro/den, 16 euro/hodina včetně paliva, střední pro 4 osoby (6HP) za poplatek cca 53 euro/den, 13 euro/hodina včetně paliva, malý pro 2 osoby (2HP) za poplatek cca 40 euro/den, 12 euro/hodina, včetně paliva a rychločlun (maximálně pro 8 osob) za poplatek cca 248 euro/den, 217/týden bez paliva.

Služby

doprava z/do hotelu, bar, animace v ceně

APP 6+2 '1 kat'

ložnice: noční stolky,skříň,LCD TV,výhled do dvora,klimatizace ložnice: 1 x pohovka na rozložení pro 2 os.,noční stolky,noční lampičky,LCD TV obývací pokoj: Rozloha 25 m2,skříň,satelit,rádio kuchyně: lednička l,jídelní kout,myčka na nádobí,nádobí,varná deska plynová,trouba na pečení koupelna: Rozloha 15 m2,umyvadlo,bidet,WC,zrcadlo terasa: Rozloha 40 m2,posezení,lavička,výhled do zahrady,výhled na moře klimatizace: za poplatek (viz ceník) koupelna: zrcadlo,WC,umyvadlo,sprchový kout Internet: zdarma,WiFi pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),povolen,za poplatek :

APP 3+2 'C'

ložnice: přistýlka 1x,noční stolky,satelit,skříň,TV,za poplatek obývací pokoj s kuchyňským koutem: mrazák 20 l,posezení,satelit,TV,varná deska elektrická koupelna: sprchový kout,WC koupelna: sprchový kout,WC terasa: Rozloha 8 m2,posezení,výhled na moře balkon: Rozloha 4 m2,výhled do parku klimatizace: za poplatek (viz ceník) Internet: zdarma,WiFi pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),povolen,za poplatek :

APP 3+2 'D'

ložnice: přistýlka 1x,noční stolky,satelit,skříň,TV obývací pokoj s kuchyňským koutem: mrazák 20 l,posezení,satelit,TV,varná deska elektrická koupelna: sprchový kout,WC koupelna: sprchový kout,WC terasa: Rozloha 8 m2,posezení,výhled na moře balkon: Rozloha 4 m2,výhled do parku klimatizace: za poplatek (viz ceník) Internet: WiFi,zdarma pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),povolen,za poplatek :


Informácie o hoteli

 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Hľadáte naozaj slnečnú a príjemnú klímu? Ostrov Hvar je pre vás ako stvorený, pretože tu slnko údajne svieti až 3000 hodín ročne, čo je dostatok na to, aby ste si tu teplé a slnečné počasie užili dosýta. Z ostrovov tvoriacich dalmátske súostrovie je práve Hvar najväčší, avšak turistický ruch, ktorý je tu zaznamenaný už od polovice 19 storočia, sa koncentruje hlavne v západnej časti, v strediskách ako je Hvar, Stari Grad alebo Jelsa. Čo sa týka ubytovania, medzi návštevníkmi je obľúbený hlavne hotel Adriatic priamo na západnom pobreží. Najdlhšiu tradíciu má však hotel Palace, ktorý poskytuje tu najlepšiu starostlivosť a komfort už od roku 1903. Turisti vyžívajúci sa v kvitnúcich rastlinách všemožných farieb sú práve tu na tom správnom mieste. Obrovské pole šalvie, rozmarínu alebo levandule vytvárajú naozaj krásnu scenériu, navyše ešte umocnené dvíhajúcimi sa vinohradmi. Nábrežia sú, naopak, lemované mohutnými palmami. Z pamätihodností vyniká hlavne talianskym staviteľstvom ovplyvnená katedrála sv. Štefana, ktorá bola dostavaná len v 18. storočí, vrátane výnimočnej zbierky sakrálnych predmetov v priľahlom biskupskom paláci. Impozantnou dominantou ostrova je vysoko položená pevnosť (Španjola), ktorá okamžite upúta pozornosť každého prichádzajúceho. Pochádza zo 16. storočia a ponúka malebnú vyhliadku na záliv s prístavom. Ako perličku nakoniec nejde nespomenúť, že hvarské námestie je svojou rozlohou najväčšie v Dalmácii a je lemované mnohými budovami postavenými v rôznych stavebných štýloch. Celá dominanta mesta je o to lákavejšia, pretože sa tu môžete posadiť do jednej z početných kaviarničiek a pozorovať turistický nočný život.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 22 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto lokalite

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December