Zájazd do

Villa Primorje

Hodnotenie: 0/5

Chorvátsko, Biograd Na Moru

Zdieľať
Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Villa Primorje

Vybavení

Hosté si jistě vyberou z velké nabídky různých služeb, která na ně v v objektu čeká. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti.

Ubytování

Objekt nabízí příjemné ubytování v komfortně zařízených pokojích.

Služby

Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Informácie o hoteli

Vyberte si termín

Destinácie

Popis

Mesto v severnej Dalmácii má pomerne dlhú históriu siahajúcu až do 10. storočia, kde nájdeme prvú oficiálnu zmienku o jeho existencii. Dnes je mestečko živým a obľúbeným letoviskom s mnohými obchodíkmi, reštauráciami, barmi, diskotékami a príjemnou, tienistou promenádou. Je tiež ideálnym počiatočným bodom pre mnoho výletov, najmä do blízkych národných parkov Krka a Kornati. Krásne kúpanie zaručujú rozľahlé kamienkové pláže obklopené borovými lesmi. Športovné vyžitie je tu tiež bohaté: jachting (škola), potápanie (škola), veľké tenisové stredisko, plážový volejbal a iné loptové hry, požičovňa športových potrieb. Rozkladá sa asi 30 km južne od Zadaru oproti ostrovu Pašman. Archeologické nálezy a ostatné historické predmety môžete nájsť v miestnom historickom múzeu. Turistickým lákadlom sú hlavne rozprávkové pláže a svieže borovicové háje len lákajú k oddychu. Pre rybárov alebo gurmánov môžeme odporúčať približne 7 km vzdialené jazero Vrana, kde vždy dostanete čerstvé rybie produkty.

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 24 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať