Hotel Císařské lázně

Česká republika-Severné Čechy

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 100 668

Popis hotela pre vás pripravujeme.

Informácie o hoteli

 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Kľudná lokalita áno
 • Fitness áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Severné Čechy sú odvodené od svojej polohy na severe Čiech, sídlom Severočeského kraja je Ústí nad Labem. K severným Čechám patrí územie Ústeckého kraja (Ústí nad Labem, Teplice, Most, Louny, Litoměřice, Chomutov, Most a Děčín) a Libereckého kraja (Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily).

V severných Čechách sa rozkladá lyžiarska oblasť Jizerské hory. Jizerské hory sú najsevernejším českým pohorím. Pohorie bolo pomenované podľa rieky Jizery, ktorá pramení na svahoch Smrku, čo je najvyššia hora českej časti týchto hôr. Ich východná časť zasahuje na poľské územie a ďalej nadväzuje na Krkonoše, na západe susedí s Lužickými horami. Územie bolo v roku 1968 vyhlásené za chránenú krajinnú oblasť s rozlohou 368 km2.

České Švajčiarsko sa nachádza na najsevernejšom území Českej republiky. České Švajčiarsko je štvrtý národný park Českej republiky. Nájdeme ho na Děčínsku medzi Hřenskom a Chřibskou pri hraniciach s Nemeckom. České Švajčiarsko je výnimočné svojimi skalnými mestami, hlbokými roklinami a strmými útesmi.

V severných Čechách nájdeme tiež najznámejšie pohorie Krkonoše, ktoré leží priamo pri hraniciach s Poľskom. Najvyššou horou Krkonoš a tiež celej ČR je Sněžka. Vo svojom putovaní po severných Čechách nevynechajte ani Český raj, Lužické hory alebo Máchov kraj, ktorý sa rozkladá južne od mestečka Česká Lípa.

Počasie

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December