Wellness hotel Panorama

Česká republika, Južná Morava, Blansko

Kúpele pre dospelých a raj pre deti Wellness centrum ZOO kútik V lete animačné programy

Viac o hoteli

Invia hodnotenie

web:hotel_no_rating 0,0/5
Invia

Originálne popis usporiadateľa

Číslo termínu: 227180992

Středisko

Blansko - Češkovice

Poloha

"Lázně pro dospělé a ráj pro děti", rodinný wellness hotel v krásném přírodním prostředí nad městem Blanskem, cca 3 km od centra města, v zalesněné městské části Češkovice. Je ideálním místem pro turistiku a cyklotutistiku v Moravském krasu i okolí, vhodný pro rodiny s dětmi i seniory.

Vybavení

Moderní klimatizovaná restaurace , unikátní "Nebeská terasa", výtah, dětský koutek, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, travnaté hřiště,úschovna vlastních kol zdarma, Wi-Fi zdarma, místnost pro maminky (přebalování, mikrovlnná trouba, konvice). Wellness centrum - bazén se slanou vodou (31°C) a protiproudem, whirlopool, bylinná parní sauna, solná inhalace, infrasauna, finská sauna, Kneippova koupel a infra-louka. Balneoprocedury v širokém spektru od klasických aroma masáží, zábalů a voňavých procedur, po thalassoterapii, lávové kameny. Hotel je rájem pro děti – dětský koutek, hračky, houpačky, kolotoč, pískoviště, zookoutek s oslí rodinkou a jinými zvířaty. Hotel má každoročně pro hosty mnoho novinek. V době letních prázdnin je v ceně pobytu celodenní program pro děti pod vedením profesionálních animátorů.

Ubytování

Dvou- a třílůžkové pokoje Classic New se sprchou a WC, LED TV, lednička, WiFi, telefon. Třílůžkové s balkonem. Dvoulůžkový pokoj Superior se sprchou a WC, LED TV, WiFi, lednice, trezor, telefon, balkon. Na vyžádání - přistýlka, dětská postýlka (za popl.).

Stravování

Snídaně - formou bufetu, večeře bufet nebo z více variant. Možnost předem objednat vegetariánskou stravu a bezlepkovou nebo jinou dietu.

Sport a zábava

Koupání - venkovní dohřívaný zážitkový bazén se slanou vodou, s tobogánem, perličkou, masáží a chrličem (po celou sezónu neomezeně v ceně ubytování), vnitřní slaný teplý bazén

Informace

Parkování - u hotelu bez poplatku
WiFi zdarma

Vybavení hotelu

 • Pobyt se psem

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km
 • Vonkajší bazén áno
 • TV áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko áno
 • Tenis áno
 • Fitness áno
 • Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo áno

Organizujúca CK

Čedok, a.s. IČO: 60192755

Načítam

Nenašli ste zájazd, ktorý spĺňa všetky vaše priania? Zavolajte mi na číslo +421 232 210 800 a pripravím vám dovolenku na mieru.

Jan, špecialista predaja

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Juhomoravský kraj tvorí bez nadstávky križovatku Európy.

Od pradávna sa na jeho území pretínali cesty medzi západom, severom a juhom. I dnes láka tento kraj na juhovýchode Českej republiky nielen svojou polohou neďaleko hraníc, ale i množstvom historických pamiatok a prírodných atraktivít, z ktorých niektoré dokonca chráni UNESCO. Ďalším dôvodom prečo juhomoravský kraj navštíviť sú bez sporu jeho srdeční, pohostinní a hlavne hrdí obyvatelia, ktorí sú pyšní na to, že žijú práve na južnej Morave. A podľa všetkého majú na svoju hrdosť naozaj nárok, len posúďte sami.

Prehliadku krajom je nutne začať jeho metropolou, ktorá je druhé najväčšie mesto republiky Brno. Toto mesto je mestom histórie, kultúry i priemyslu, rozkladajúcim sa na sútoku Svratky a Svitavy, predstavuje prirodzené spádové centrum celej južnej Moravy. V Brne nájdeme mnoho pozoruhodností, ale bohužiaľ sa na túto stránku všetky nevojdú. Navštívte trebárs unikátne múzeum prehistórie, v pavilónu Anthropos nájdete dokonca i preparovaného mamuta. Okrem iného sa v moravskom hlavnom meste koná každoročne približne 50 medzinárodných veľtrhov a výstav. Každému motorovému nadšencovi je potom veľmi dobre známy slávny Masarykov okruh-Autodrom Brno. A pokiaľ vo veľkomeste zatúžite po rekreácii, kúpaniu a pamiatkach zájdite si na Brnenskú priehradu a potom trebárs na hrad Špilberk.

Nemajte strach, mesto ponúka i mnoho zábavných centier, obchodov, športovísk, divadiel, klubov a diskoték. Ale nejde opomenúť ani architektonické perly v okolí Brna - renesančný zámok v Bučoviciach, barokový zámok v Slavkove u Brna a tiež gotický kláštor v Predkláštorí u Tišnova s unikátnym gotickým portálom. Ďalšia Vaša cesta po kraji by mala viesť do Moravského krasu a jeho okolia. Uvidíte tu tajomné jaskyne a hlboké údolia, ktorých úbočie lemujú skalné masívy a kde sa strácajú vodné toky tiež s lesami, nad ktorými naraz preblesknú veže hradov alebo kopule pútnych miest. Pocity pri pobyte na dne našej najhlbšej priepasti Macochy alebo pri plavbe po podzemnej riečke zažijete len tu.

Ďalej potom v juhomoravskom kraji môžete navštíviť hneď štyri miesta chránené UNESCO: Lednicko-valtický areál, Vilu Tugendhat v Brne, chránenú krajinnú oblasť Pálava a chránenú krajinnú oblasť Biele Karpaty - všetky sú na zozname právom a ani u jedného z miest nebudete svojej návštevy ľutovať. Rozpisovať sa o nich a krásach kraja podrobne by bolo zbytočné, ich veľkoleposť a nádheru slová aj tak dokážu zachytiť len napol. Pokiaľ chcete naozaj poznať južnú Moravu, jej obyvateľov a vôbec tunajšiu atmosféru, nezostane Vám než sa do kúzelného kraja vína a vínnych sklepov vypraviť osobne. To všetko je tiež jednou z dominánt tejto oblasti, vína z Južnej Moravy sú známe nielen v Českej republike ale i u ozajstných znalcov z celého sveta. A pokiaľ ste neprišli len piť, tak ani o šport tu nie je núdza, vyskúšajte napríklad niektoré z mnoho cyklotrás, ktoré sa nachádzajú na území celého kraja a všetkých jeho častí.

O atmosfére vo vyhlásenom vinárskom kraji bolo napísané a rozprávané mnoho, ale dokiaľ to nepoznáte na vlastnej koži, nepoznáte Moravu.
 • Vzdialenosť od centra mesta 3 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 26 °C v noci 20 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 21 °C v noci 18 °C

 • Nedeľa 24 °C v noci 17 °C

 • Pondelok 26 °C v noci 18 °C

 • Utorok 20 °C v noci 15 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December