Golden Ina

Bulharsko, Slnečné Pobrežie

Priamo pri piesočnatej pláži Centrum letoviska v dosahu Obľúbený moderný hotel

Viac o hoteli

Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Golden Ina Rumba Beach

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Golden Ina Rumba Beach

Moderný štvorhviezdičkový hotel Golden Ina Rumba Beach sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie, v bezprostrednej blízkosti nádhernej širokej piesočnatej pláže. Do centra tohto letoviska s množstvom nákupných možností, barov a reštaurácii sa dostanete krátkou pohodlnou prechádzkou. Medzinárodné letisko v Burgase je vzdialené len necelých 30 kilometrov od hotela.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, kaviareň s barom, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, úschovňa batožiny, trezor, WiFi pripojenie na internet, all inclusive bar na terase. Za poplatok: poolbar, minimarket, požičovňa áut, zmenáreň, vodné športy na pláži.
Ubytovanie:
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou -2 prísteliek, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, sušičom na vlasy a uterákmi, chladnička, telefón, LCD TV, balkón alebo terasa. Detská postieľka je na vyžiadanie.
Stravovanie:
hotel sa ponúka s ALL INCLUSIVE.
Oficiálna kategória:
****
Naše hodnotenie:
Obľúbený hotel Golden Ina Rumba Beach vytvára vďaka svojej polohe priamo na pláži a rôznym iným vodným atrakciám ideálne podmienky na strávenie dokonalej rodinnej dovolenky. Kvalifikovaný personál, výborné hotelové služby a chutné jedlo ocenia klienti všetkých vekových kategórií.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 700 m
 • Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Wifi zadarmo áno

Organizujúca CK

SOLVEX s.r.o. IČO: 35809728

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,0/5
Invia

Výborné (192 hodnotení)

Ubytovanie 4,0/5

Strava 3,7/5

Okolie 4,3/5

Cena 4,0/5

132. najlepšie hodnotený z 562 hotelov v Slnečné Pobrežie

Renáta Petrušková Júl 2021

Dátum pobytu: 25.6. - 2.7.2021

Hodnotenie 5,0/5
Som spokojná.
Celkové hodnotenie

Som spokojná.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Ubytovanie zodpovedalo mojím požiadavkám.

Strava
Môže byť.

Služby hotela
Boli v poriadku.

Pláž
Uvítala by som lehátko/a, a slnečník v celkovej cene zájazdu. Nepáčilo sa mi, že si ich musím každý deň kupovať.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Marian H. September 2020

Dátum pobytu: 27.8. - 3.9.2020

Hodnotenie 5,0/5
Výborná dovolená i v době Covid-19. Jsme v tomto hotelu již potřetí, vždy vše výborné.
Celkové hodnotenie

Výborná dovolená i v době Covid-19. Jsme v tomto hotelu již potřetí, vždy vše výborné.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytovanie
Krásný hotel na pláži, všude v pokoji i hotelu čisto.

Strava
Jídlo bylo někdy studené, výběr a chuť dobrá.

Služby hotela
Vše ok.

Pláž
Krásná, čistá pláž přímo u hotelu, trochu vítr, ale to je na Bulharsko normální.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Marian H. September 2021

Dátum pobytu: 28.8. - 4.9.2021

Hodnotenie 4,2/5
Vzhledem k tomu, že tento hotel jsme navštívili již počtvrté, tak převažuje pozitivní hodnocení celého pobytu.
Celkové hodnotenie

Vzhledem k tomu, že tento hotel jsme navštívili již počtvrté, tak převažuje pozitivní hodnocení celého pobytu.

Ubytovanie 4,3/5

Strava 3,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytovanie
Kvalita ubytování je naprosto v pořádku, denně uklizeno. jediným problémem v tomto hotelu je fakt, že je zde pouze jeden výtah, takže lidé ubytovaní ve vyšších patrech stráví spoustu času čekáním na výtah, který kolikrát přijede stejně plný.

Strava
Strava je velmi dobrá, pestrá, rozmanitá, hodně salátů, není problém s bramborovým salátem a řízkem, jinak převažují bulharská jídla. Snad jediný problém je, že většina jídel je pouze vlažná, skoro až studená. Jinak je trochu problém v dnešní covidové době, že na jídlo musíte ukazovat, tvoří se fronty při výdeji jídla.

Služby hotela
Služby v hotelu jsou na standartní úrovni, trochu komicky působí turniket při vstupu do prostoru jídelny. Většinou nebyl funkční, lidé čekali až přijde někdo s funkční kartou a pak se najednou protáhlo třeba 5 lidí. Pokud se vám chce během jídla na WC, musíte opustit prostor jídelny druhou stranou, tou už zpátky nemůžete, musíte proběhnout celý hotel k turniketu, ale ten vás nepustí, protože vstoupit na kartu můžete pouze jednou.

Pláž
Tento hotel má velkou výhodu v tom, že jste okamžitě na krásné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře, není potřeba bot do vody, jelikož i dno moře je písčité. Voda v tomto termínu dovolené už byla trochu osvěžující, ale moře krásně čisté, tentokrát bez řas a převážně i bez medúz. Plážový servis je za poplatek, což je v Bulharsku skoro standart, ale aspoň zlevnili na 15 leva za den.

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Klára August 2021

Dátum pobytu: 7.8. - 14.8.2021

Hodnotenie 3,7/5
Celkově jsme byli spokojeni, jeli jsme sem již potřetí. Přededvším ceňujeme, že je to spíš menší hotel oproti jiným velkokapacitním, navíc je přímo na pláži.
Celkové hodnotenie

Celkově jsme byli spokojeni, jeli jsme sem již potřetí. Přededvším ceňujeme, že je to spíš menší hotel oproti jiným velkokapacitním, navíc je přímo na pláži.

Ubytovanie 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolie 2,5/5

Cena 4,0/5

Ubytovanie
Menší jednoduchý pokoj, ale úplně stačí.

Strava
Každý den na výběr více jídel jak u oběda, tak večeře. Oceňujeme příjemný bonus ve formě tematické večeře (italská, mexická, americká,...).

Služby hotela
Personál v restauraci i pokojový servis byl vždy milý a vstřícný. Pokud k nim někdo byl neurvalý a povýšený, obsloužili ho bez řečí s kamennou tváří. My jsme se usmívali a za obsloužení vždy poděkovali, což velmi ocenili a byli k nám obzvlášť milí. Za drobné spropitné na konci dovolené byli neuvěřitelně vděční.

Pláž
Přímo u hotelu, víceméně čistá, pozvolný vstup do moře (vhodné i pro děti nebo neplavce). Měli jsme štěští na klidné a moře vždy dopoledne. Personál starající se o pláž se snaží každý den uklízet, ale chování některých hostů to vše kazí. Odhazují do písku nedopalky cigaret, kelimky, lžičky, apod.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Sandra Bieliková August 2021

Dátum pobytu: 3.8. - 10.8.2021

Hodnotenie 2,9/5
Na dovolenku sme cestovali dva mladé páry. Po príchode na hotel nám bolo povedané, že musíme jednu noc spať v inej budove, pretože nie sú pre nás voľné izby. Keď nás presunuli do "druhej budovy", zistili sme, že dané ubytovanie nie je to, ktoré sme si zaplatili, ale o jednu hviezdičku menej. Priestory daného ubytovania boli špinavé, nezodpovedali cene, ktorú sme zaplatili za našu dovole
Celkové hodnotenie

Na dovolenku sme cestovali dva mladé páry.

Po príchode na hotel nám bolo povedané, že musíme jednu noc spať v inej budove, pretože nie sú pre nás voľné izby. Keď nás presunuli do "druhej budovy", zistili sme, že dané ubytovanie nie je to, ktoré sme si zaplatili, ale o jednu hviezdičku menej. Priestory daného ubytovania boli špinavé, nezodpovedali cene, ktorú sme zaplatili za našu dovolenku. Nakoľko sme prišli vo večerných hodinách (22:30 cca), nemali sme inú možnosť ako stráviť jednu noc v danom hoteli. Na ďalší deň sme išli na náš hotel riešiť danú situáciu, kde nám bolo povedané, že naša rezervácia neprešla, neskôr že je objednaných viac hostí ako je kapacita hotela. Po niekoľkých hodinách nám našli apartmán (mali sme zakúpené 2 dvojlôžkové izby), kde bola manželská posteľ a prístelka. Na prístelke sa absolútne nedalo spať, bola prehnutá a vyležaná, tak sme boli nútení spať na matraci na zemi. Po ďalších 3 nociach nás opäť presťahovali do ďalšieho apartmánu. Prístup zamestnancov hotela nebol profesionálny, vôbec sa nesnažili riešiť danú situáciu. Pristupovali k nám štýlom: "máme byť radi, že máme aspoň apartmán". V hoteli skoro žiaden personál nevedel po anglicky, akurát recepčný sa snažil s nami dorozumieť.

Ubytovanie 2,3/5

Strava 3,5/5

Okolie 4,5/5

Cena 2,0/5

Ubytovanie
Izby boli pekné, čisté, upratovanie prebiehalo každý deň, ako aj výmena uterákov.

Strava
Na našom pobyte sme mali zaplatené stravovanie all inclusive.

Raňajky boli vždy v poriadku, prevažne to isté jedlo, ale veľa na výber: vajíčka na viac spôsobov, zelenina, ovocie, müsli, jogurt, mlieko, šunky, syry, salámy, vianočka, rôzne pečivo, wafle, palacinky - skrátka, dalo sa vybrať

Na obed bola vždy uvarená jedna polievka, rôzne studené šaláty, ktoré boli chutné. Čo sa týka teplého jedla, prevažná časť bola vyprážaná, prípadne mäsitá. Pokiaľ je niekto vegetarián alebo vegán - neodporúčam, pravdepodobne si nevyberie. Avšak každý deň sa dalo vybrať niečo chutné.

Večere vyzerali podobne ako obedy, avšak vždy robili aj niečo "live". V tejto live sekcii bolo sushi, burgre, domáce cestoviny, nejaké pečené mäso, guláš.. bolo to zaujímavé a niečo iné.

Počas celého dňa bolo možné si objednať pizzu, kebab, palacinky a zmrzlinu.

Na pitie boli k dispozícií rôzne sladené nápoje, voda, káva, citronáda a samozrejme alkoholické nápoje.

Služby hotela
Služby hotela pozostávali z bazéna, ktorý bol v celku studenší, ale pri horúčavách dokázal schladiť. Myslím si, že pre deti nemusí byť voda úplne vhodná.

Ďalšou využívanou službou bol plážoví bar, kde pracovali dvaja veľmi milí barmani, jeden počas dňa a jeden večer. Barmani boli veľmi ochotní, milí, usmievaví.

Prístup personálu na recepcii nebol podľa našich očakávaní, nakoľko sme mali problémy pri ubytovaní, ktoré sa nesnažili veľmi efektívne riešiť a mali sme pocit, že neboli ochotní, aj napriek tomu, že chyba bola na strane hotela.

Personál v reštaurácií bol milý a príjemný, slečny boli vždy usmiate.

Pláž
Dostupnosť pláže od hotela je naozaj len pár krokov. Pláž bola relatívne čistá, neváľali sa tam kade tade odpadky, každé ráno zbierali odpadky, ktoré tam ľudia nechali.

Lehátka a slnečníky na pláži boli za poplatok (lehátko - 5 leva, slnečník - 5 leva ---> set 15 leva (2 lehátka a slnečník)).

More bolo nevyspytateľné, prvé dva dni boli pri brehu dosť riasy, ale stačilo len prejsť kúsok ďalej a riasy tam neboli. Ďalšie dni bolo more čisté, posledný deň dokonca tak, že bolo vidno malé kraby na dne. Väčšinu času boli veľké vlny, pár dní bola na pláži aj žltá vlajka. Posledné dva dni privialo aj nejaké medúzy, z ktorých väčšina bola už mŕtva, ale bolo si treba dávať pozor.

More je vhodné aj pre deti, nakoľko je dlho plytká voda - aj pokiaľ sme boli 70-100 metrov od breho, stále sme mali vodu do polky stehien.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Lucia Lipčáková August 2021

Dátum pobytu: 3.8. - 10.8.2021

Hodnotenie 1,2/5
Celkové zhrnutie? CK , CA nikdy viac. Absolútne nezvládnuté zabezpečenie ubytovania. Cestou z letiska na hotel delegát nastúpil na minútu do autobusu rozdal nejaké papieriky a povedal že vodič bude hlásiť hotely a od vtedy sme už delegáta nevideli. Vodič si asi len sám pre seba hlásil hotely nič počuť nebolo, unavený neskoro večer čo viac si priať. Na hotel sme prišli viacerý z toho niektorým bolo
Celkové hodnotenie

Celkové zhrnutie? CK , CA nikdy viac. Absolútne nezvládnuté zabezpečenie ubytovania. Cestou z letiska na hotel delegát nastúpil na minútu do autobusu rozdal nejaké papieriky a povedal že vodič bude hlásiť hotely a od vtedy sme už delegáta nevideli. Vodič si asi len sám pre seba hlásil hotely nič počuť nebolo, unavený neskoro večer čo viac si priať. Na hotel sme prišli viacerý z toho niektorým bolo oznámené že hotel je plný a budú mať iné ubytovanie. Nam oznámil ze pre nás má izbu chvílkovu radosť ale vystriedal poriadny šok. Dostali sme kľúče a izbu sme si museli nájsť sami. Bola to izba ktorá ani nebola uvedená na zozname a mape izieb v hoteli. Keď sa to dá nazvať izba bola tam mala 140 cm posteľ v rohu k nej iba jedna ulička asi 40 cm. Vyjsť alebo vojsť do izby sa dalo iba po jednom. V mieste kde bola posteľ ani nebolo okno to bolo iba jedno na chodbe. Kúpeľňové dvere sa ani nedali úplne otvoriť pretože ste narazili do bojler. V kúpeľni bol neustály pach zo šikovne riešeneho odtoku pre sprchu WC a umývadlo. Na hoteli bol iba jeden malý výťah, keď ste sa po dlhej dobe dočkali bol plný a museli sta čakať dalej. Problém sme chceli riešiť na mieste ale potom čo sme sa rozprávali s ostatnými spolucestujúcimi že sú na tom ešte horšie sme to nechali tak našťastie sme na izbe iba prespali. Z takoutu odflaknutou organizáciou zájazdu som sa ešte nikdy nestretol a nikdy viac dovolenka cez CK a CA.

Ubytovanie 0,5/5

Strava 1,5/5

Okolie 3,0/5

Cena 0,5/5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Anonym August 2021

Dátum pobytu: 6.8. - 17.8.2021

Hodnotenie 2,7/5
Nenaplnené očakávania
Celkové hodnotenie

Nenaplnené očakávania

Ubytovanie 2,0/5

Strava 3,0/5

Okolie 4,0/5

Cena 2,5/5

Ubytovanie
Priemerné izby. Pokazené wc hneď po príchode na izbu. Zlý výhľad

Strava
Fajn

Služby hotela
Personál pri výdaji jedla a na bare skvelý.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Slnečné pobrežie je naozaj dokonalou šancou pre strávenie dovolenky plnej komfortu a prepychu. Letovisko tiahnuce sa od severu k juhu pokrýva časť letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné bulharské rekreačné oblasti a je tomu veľmi dobre prispôsobené svojím moderným vzhľadom. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou dopĺňajúcou staré zvyšky historickej časti. V nablýskanom centre letoviska sa stretnete s veľkým množstvom nočných klubov, reštaurácií, obchodov so spomienkovými predmetmi. Pre milovníkov vodných aktivít sú celom pobreží pripravené centrá s pestrou škálou služieb, od požičovní vodných lyží až po prechádzku loďou. Západ slnka za horizont mora sledovaný z konského sedla je prekrásnym zážitkom, ktoré ponúka práve toto letovisko. Pokiaľ túžite vidieť starý zámok, či pevnosti a to všetko skombinovať s príjemnou prechádzkou, rozhodne zavítajte do južného cípu letoviska. Tu sa nachádza Sveti Vlas oddelený pobrežnými mólami, ktoré vytvára veľkú plochu pripomínajúcu záhradu.
 • Vzdialenosť od pláže 0 m
 • Vzdialenosť od centra mesta 700 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 29 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 30 °C v noci 18 °C

 • Streda 31 °C v noci 18 °C

 • Štvrtok 31 °C v noci 19 °C

 • Piatok 31 °C v noci 19 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December