Festa Pomorie

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

miesto:
Hotel sa nachádza na pláži v meste Pomorie a je vzdialený len asi 3 km od centra mesta. Nájdete tu množstvo nákupných a zábavných možností, ako aj reštaurácie a bary. Letisko Burgas je vzdialené približne 22 km a letisko Varna približne 120 km.

Zariadenie:
Komplex má 277 izieb. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, WLAN/internetový kútik (za poplatok), hotelový trezor, výťahy, bary, reštaurácie, TV miestnosť a práčovňa (za poplatok). Vonku sa nachádza priestranný bazén so slnečnou terasou a bazénom/snack barom. Ležadlá a slnečníky sú pri bazénoch v cene.

Ubytovanie:
Komfortne zariadené štandardné izby majú kúpeľňu/WC, fén, klimatizáciu/kúrenie, telefón, SAT TV, prenájom trezoru a niektoré majú balkón. Môžete si ich rezervovať na jedno použitie alebo s výhľadom na more. Suity sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako štandardné izby a majú výhľad na more.

Jedlá:
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, popoludňajšie občerstvenie, káva/čaj a koláč, zmrzlina a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:30. Na večeru je dôležité vhodné oblečenie.

Šport/zábava:
Zadarmo: fitness, stolný tenis a denný animačný program počas dňa a večer.
Za poplatok: Spa a wellness zóna so saunou, masážami a rôznymi aplikáciami. V blízkosti hotela sa nachádzajú aj rôzne športové a zábavné zariadenia.

deti:
Miniklub a detský bazén.

Dôležitá informácia:
Upozorňujeme, že nie je možné kedykoľvek vylúčiť vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napríklad v prípade pandémie, ale ani obmedzenia vstupu/výstupu a všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (let + hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že nasledujúce letecké spoločnosti vyžadujú online check-in, inak vzniknú dodatočné náklady na check-in na letisku. Online check-in časy a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Sun Express online check-in najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in Ryanair najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55€.

Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je to možné, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše dovolenkové balíky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
Lage:
Das Hotel befindet sich in Strandlage in Pomorie und nur ca. 3 km vom Ortskern entfernt. Hier finden Sie zahlreiche Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars. Der Flughafen von Burgas liegt in ca. 22 km Entfernung und der Flughafen von Varna ist ca. 120 km enfernt.

Ausstattung:
Die Anlage verfügt über 277 Zimmer. Zu den Einrichtungen zählen eine Empfangshalle mit Rezeption, WLAN/Internetecke (gegen Gebühr), Hotelsafe, Lifte, Bars, Restaurants, TV-Raum und ein Wäscheservice (gegen Gebühr). Im Außenbereich befindet sich eine weitläufige Poollandschaft mit Sonnenterrasse und Pool-/Snackbar. Liegen und Schirme sind an den Pools inklusive.

Unterbringung:
Die komfortabel eingerichteten Standard-Zimmer verfügen über Bad/WC, Föhn, Klimaanlage/Heizung, Telefon, Sat.-TV, Mietsafe und teilweise Balkon. Wahlweise sind diese zur Alleinbenutzung oder mit Meerblick buchbar. Die Suiten sind bei gleicher Ausstattung wie die Standard-Zimmer geräumiger und haben Meerblick.

Verpflegung:
All Inclusive beinhaltet Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform, Spätaufsteherfrühstück, nachmittags Snacks, Kaffee/Tee und Kuchen, Eis, sowie lokale alkoholische und nicht alkoholische Getränke von 10:00 bis 22:30 Uhr. Beim Abendessen wird auf angemessene Kleidung wert gelegt.

Sport/Unterhaltung:
Ohne Gebühr: Fitnessraum, Tischtennis und tägliches Animationsprogramm am Tag und am Abend.
Gegen Gebühr: Spa- und Wellnessbereich mit Sauna, Massagen und verschiedenen Anwendungen. Verschiedene Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten die befinden sich zudem in der Umgebung des Hotels.

Kinder:
Miniclub und Kinderbecken.

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 10 km
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
 • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
 • Surfovanie Surfovanie áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Fitness Fitness áno
 • Animačné programy Animačné programy áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Vyberte si termín

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,2 / 5
Invia

Výborné (na základe 16 hodnotení)

Ubytovanie 3,8 / 5

Strava 4,2 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,8 / 5

Pôvod recenzií: Ak je recenzia označená ako "overená recenzia", je preukázané, že pochádza od nášho zákazníka.

5. najlepšie hodnotený z 184 hotelov v Pomorie

Jan K.

Hodnotenie 3,9 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 23.8. - 2.9.2023 Hodnotené: September 2023

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Pobyt v resortu doporučujeme. Je situován v klidnější okrajové části Pomorie. Promenáda kolem moře na druhý konec města cca hodinu. Ceny v supermarketech ale i ve stáncích velmi příjemné.

Pobyt v resortu doporučujeme. Je situován v klidnější okrajové části Pomorie. Promenáda kolem moře na druhý konec města cca hodinu. Ceny v supermarketech ale i ve stáncích velmi příjemné.

Ubytovanie 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolie 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytovanie
Podle odhadu hotel asi 30 let starý, ale hezký, všude čisto. Jediná výtka z našeho pohledu celkem měkké postele. Pokoje s balkónem jsme měli do ulice, po zavření oken hluk z ulice nebyl slyšet. Všechny pokoje byly klimatizovány.

Strava
Snídaně i večeře výborné, vybral si každý včetně vegetariánů. Výběr jidel a množství srovnatelné s all inclusive. Jedíná výtka byl pitný režim u večeře, kdy byla jen pitná voda.

Služby hotela
Každodenní uklíd včetně výměny ručníku a osušek.

Pláž
Písečná pláž v rezortu se moc neuklízela, cigaretové nedopalky v písku, ale hlavně po celou dobu mořské řasy a chaluhy vyplavené na okraj pláže během pobytu nikdo neuklízel. Na vedlejší pláži ( pro veřejnost ) úklid denně. Další vada "na kráse" byly placená lehátka a slunečníky, u bazénu vše zdarma.

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Kamila S.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 7.8. - 18.8.2023 Hodnotené: August 2023

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Ubytování a služby hotelu byly super,bazény u hotelu luxusní.

Ubytování a služby hotelu byly super,bazény u hotelu luxusní.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Kamila S.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu 7.8. - 18.8.2023 Hodnotené: August 2023

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Ubytování a služby hotelu byly super,bazény u hotelu luxusní.

Ubytování a služby hotelu byly super,bazény u hotelu luxusní.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Imrich K.

Hodnotenie 4,5 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 21.7. - 30.7.2023 Hodnotené: August 2023

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Ubytovanie super . Pláž super. More už nebolo to najkrajšie bordel vo vode ????

Ubytovanie super . Pláž super. More už nebolo to najkrajšie bordel vo vode ????

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Marek B.

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 3.8. - 10.8.2022 Hodnotené: August 2022

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Dovolenka veľmi príjemná a dobrá co sa týka hotela spĺňa vsetko co uvádza na svojej stránk. Lokalita hotela je veľmi dobrá nakolko sa nahadza par metrov od pláže a tak isto aj k obchodom a reštauráciám

Dovolenka veľmi príjemná a dobrá co sa týka hotela spĺňa vsetko co uvádza na svojej stránk. Lokalita hotela je veľmi dobrá nakolko sa nahadza par metrov od pláže a tak isto aj k obchodom a reštauráciám

Ubytovanie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytovanie
Apartmán je veľmi priestranný čistý a dobre zariadený

Strava
Strava na dovolenke bola veľmi dobrá nemôžeme vyčítať nic

Služby hotela
Veľmi dobre vsetko fungovalo ako ma

Pláž
piesočná pláž veľmi dobrá veľký počet lehatok za malú sumu plážový bar hned pri lehatkach ktorý ponuka bohatú ponuku na výber nápojov aj jedál

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Ľubomír H.

Hodnotenie 4,0 / 5

Overená recenzia (Invia.sk) Dátum pobytu 27.7. - 3.8.2022 Hodnotené: August 2022

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Dovolenka sa nám páčila, hotel bol pekný, služby dobré.

Dovolenka sa nám páčila, hotel bol pekný, služby dobré.

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Jitka Dudiová

Hodnotenie 4,8 / 5

Overená recenzia (Invia.cz) Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Festa Pomorie Hodnotenie: 4/5 Bulharsko, Pomorie

Vše bylo super

Vše bylo super

Ubytovanie 5,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytovanie
Nádhera byla jsem velice spokojená na tuto dovolenou nikdy nezapomenu

Strava
Dalo se vybírat

Služby hotela
Vynikající

Pláž
Super voda čistá a krásná pláž písčitá

Bola táto recenzia užitočná? (3) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

02:45 h

Popis

Mestečko Pomorie ponúka pokojné strávenie dovolenky v príjemnom prostredí s krásnymi voľnými plážami. V centre sa budete cítiť ako doma, architektúra je tu veľmi podobná tej našej, až teda na známy kláštor Svätého Juraja. Bezprostredná blízkosť pláží spojená s prechádzkou po meste a hudbou pouličných muzikantov vám zaistí chvíle odpočinku a pohody. Pre odvážlivcov sa ponúka možnosť ochutnať miestnu pálenku Plisku. Za plážami v blízkosti centra sa nachádza veľké Pomorijské jazero s umelými plošinami pre vodné vtáky, čo vytvára krásny pohľad najmä pri západe slnka. Exotický až tajomný zážitok získate pri návšteve kopulovitého hrobu z dôb antiky.
 • Vzdialenosť od pláže Pláž 50 m
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 2 km
 • Vzdialenosť od letiska Letisko 10 km

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 10 °C v noci 8 °C

 • Teplota vody 12 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 10 °C v noci 8 °C

 • Piatok 9 °C v noci 4 °C

 • Sobota 5 °C v noci 2 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December

Ďalšie zájazdy, ktoré by vás mohli zaujať