Dajte nám ešte chvíľku, prosím,
overujeme dostupnosť a ceny.

Invia hodnotenie

hotel_no_rating 0,0 / 5
Invia

Best Western City Centre

Číslo termínu: Kliknite pre zobrazenie čísla termínu

Vzdálenosti

 • Centrum města 1000 m
 • Turistické centrum 1000 m
 • Park 100 m
 • Nákupy 500 m
 • Restaurace 500 m
 • Hromadná doprava 500 m
 • Autobusová stanice 500 m
 • Vlakové nádraží 500 m

Vybavení

Hotel pochází z roku 1998. Objekt hostům nabízí celkem 49 pokojů. Po příjezdu do objektu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. V hotelu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde restaurace, jídelna, snídaňový salónek a bar. Je tady také hezká zahrada. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Objekt nabízí službu hlídání dětí a prádelnu.

Ubytování

Pokoje mají ústřední topení a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají koberec a je v nich dvoulůžková postel. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, rádio, budík a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. Je zde vysoušeč vlasů. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem. V objektu jsou pokoje pro rodiny, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

Strava

Lze objednat nocleh se snídaní. Lze si objednat snídaně.

Služby

Pro aktivní hosty je v nabídce bowling. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 701759

Zvláštnosti

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
 • TV TV áno
 • Minibar Minibar áno
 • Chladnička Chladnička áno

Vyberte si termín

Destinácie

Doprava letecky

02:00 h

Popis

Brusel je hlavným mestom Belgicka. 

Námestie Grand Place (Grote Markt), lemované štýlovými stredovekými meštianskymi palácmi, je historickým jadrom Bruselu. Mnohí ho označujú za najpôvabnejšie námestie na celom svete. Býva dejiskom rôznych slávnostných udalostí. Atraktívne sú tu aj ďalšie objekty - drobný, ale nezabudnuteľný Cikajúci chlapček, ako aj mohutné Atomium, spravidla ukrývajúce nejakú výstavu. Za históriou a kultúrou možno spoľahlivo vyraziť do Kráľovského múzea krásnych umení či mestského múzea Broodhuis. 

Pre milovníkov gastronómie je Brusel bezkonkurenčný! Vedľa slávnych gastronomických "chrámov" s jednou, dvoma alebo troma hviezdičkami tu nájdete nespočetné množstvo reštaurácií všetkých cenových kategórií, kde si môžete dať vynikajúce jedlo. 

Cikajúci chlapček, Manneken Pis Atomium - Model molekuly železa 165 miliárd krát zväčšený, z ocele a hliníka, ktorý sa skladá z 9 prepojených gulí o priemere 18 m a celkovej výške 102 m. Priestor gulí je využívaný ako vyhliadkové miesto a pre príležitostné výstavy. Vo vrcholovej guli je tiež reštaurácia prístupná rýchlovýťahom. Otváracia doba: apríl - august 9:00 - 20:00. 

Grote Markt Brusel - Historické centrum mesta, tiež nazývané Grand Place, bolo v roku 1695 zbombardované. Len radnica zostala nepoškodená. Ihneď po vojne sa začalo s jeho prestavbou. Výsledkom je jedno z najkrajších námestí na svete. Aj keď je každé priečelie domu iné, tvoria spolu dokonalý, architektonicky harmonický celok. Najvýznamnejšie budovy na námestí Grote Markt sú radnice a Broodhuis. Nad radnicou je v plnej kráse umiestená socha Sv. Michaela, patróna mesta Brusel. 

Atomium Manneken Pis, symbol Bruselu. Socha bola vytvorená v 17. storočí sochárom J. Duquesnoyom. Manneken Pis „vlastní“ 800 krojov, ktoré sú umiestené v mestskom múzeu v Bruseli. Prvý kroj bol venovaný v roku 1698. V roku 1745 bol Manneken Pis unesený Angličanmi. O dva roky neskôr sa ho zmocnili Francúzi. Potom, čo sa o tom dozvedel kráľ Ľudovít XV, daroval kroj zo zlatého brokátu, zdobený krížom svätého Ľudovíta. V roku 1817 bola soška znovu ukradnutá Francúzmi. Z ich úlomkov bol vytvorený model pre sošku, ktorá tu stojí dnes. Čo musíte vidieť:
V kráľovskej záhrade v Bruseli stoja skleníky Serres van Laken, dielo architekta Victora Horta. Každý rok, od konca apríla do začiatku mája, sú na desať dní prístupné verejnosti. Arcades du Cinquantenaire - víťazný oblúk, súčasť paláca s priľahlým parkom.
Mini Europe - navštívite Európu v priebehu niekoľkých hodín. V parku sú významné európske stavby a pocítite aj zemetrasenie pri erupcii Vezuvu. Viac ako 300 objektov je spracovaných do najmenších detailov. Od polovice júla do polovice augusta je park otvorený aj vo večerných hodinách (do 23 hodiny).
Océade - subtropický plavecký areál s krytými a vonkajšími vodnými plochami, s množstvom kĺzačiek a najdlhším toboganom v Belgicku, ktorý je dlhý 140 m.
Belgisch centrum van het beeldverhaal - obrázkové múzeum sa nachádza v budove Art Nouveau, projektované architektom Victorom Hortom. Ukazuje kreslených hrdinov Belgicka, ako sú Kuifje, Suske a Wiske či Šmolkovia. Múzeum vlastní najviac obrázkových knižiek na svete. Má 31 000 albumov. Je tu zachytená história kreslených seriálov na dielach viac ako 670 umelcov.
Brussels Skates - skvelý zážitok pre tých, ktorí milujú ľad. Klzisko je umiestnené v kúzelnom prostredí so stánkami a vianočnými atrakciami.
 • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 14 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto lokalite

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December