Wygoda Travel

O nás

Wygoda Travel je úplne licencovaná incomingová & outgoingová kancelária so sídlom v poľskom Krakove. Spoločnosť vznikla v roku 2001 a od tejto doby sa neustále rozvíja. V roku 2012 sme získali cenu „Krakowski Dukat” v kategórii podnikania za náš rýchly rozvoj a inovácie v oblasti cestovného ruchu. V rokoch 2010 a 2014 sme získali cenu „Odys” za najlepšiu kvalitu sližieb v Malopolskom kraji. Sme takitež členom Krakovskej komory centovného ruchu.

Cestovný priemysel

Wygoda Travel sa podieľa na nasledujúcich odvetviach cestovného ruchu: incoming – príjazdová turistika (služby pre skupiny a FIT v Poľsku a východnej Európe), lyžiarske prázdniny (Alpy), letné prázdniny (Stredomorie), cestovanie na dlhé vzdialenosti a chartery.

Naša filozofia

Vďaka dlhodobým skúsenostiam na cestovnom trhu a vďaka našim spoľahlivým partnerom poskytujeme profesionálne služby, ktoré splňajú najväčšie nároky naších Zákazníkov a vždy zodpovedajú ich osobným potrebám a nárokom. Náš tím sa sklada z ľudí, ktorí naozaj majú radi to, čo robia a sú odborníkmi vo svojich odboroch: sme kreatívni, veľmi kvalifikovaní a  oddaní svojej práci. Vaša spokojnosť je naším hlavným cieľom – urobíme Vašu cestu príjemnou, relaxačnou, plnú informácií a bezpečnou a zároveň Vám pomôžeme s osobnou 24-hodinovou podporou. Snažíme sa zabezpečiť najlepšie zájazdy, ktoré Vám poskytnú jedinečný zážitok z dovolenky.

WYGODA TRAVEL – (zimná výjazdová turistika)

Sme vedúcim tour operátorom zimných zájezdov v Poľsku, organizujeme lyžiarske zájazdy a garantujeme komplexnú obsluhu:

 • Lyžiarske zájazdy (Taliansko, Rakúsko, Francúzsko)
 • Lekcie lyžovania/snowboardingu s inštruktorom
 • Zimné akcie ako sú napr. Incentive alebo zimné obchodné výlety „Mama a ja” čiže zimný program s bohatou ponukou atrakcií pre deti a rodičov
 • Leto – dovolenka v najlepších európskych destináciách
 • Okružné a okružno – pobytové výlety Ponúkame zájazdy založené na leteckej, autobusovej alebo vlastnej doprave.

WYGODA TRAVEL INCOMING – (príjazdová turistika)

Ponúkame profesionálne a komplexné služby pre individuálnych turistov, ale aj pre skupiny, ktoré navštevujú Poľsko a oblasť Strednej Európe:

 • Okružné vylety na území Poľska a susedných krajín
 • Rodinné dovolenky s programom „Mama a ja” Púte
 • Pobyty v kúpeľnom stredisku (SPA) a služby v oblasti zrdavotnej turistiky – špecializované výlety na vyžiadanie
 • Programy incentive a komplexný servis v oblasti biznisovej turistiky
 • Miestne poldňové a denné výlety (Krakov, Vroclav, Varšava, Gdansk) organizácia dopravy, prenosu, stravy, pobavenia a iných služieb

Prečo Wygoda Travel?

 • Sme finančne stabilná kancelária

Naša pôsobnosť je založená na troch pilieroch – letná ponuka (prázdninová), zimná (lyžiarska) a príjazdová (Poland Service). Toto nám dovoľuje mať zisky zaroveň v letnom, ako aj v zimnom období, ktoré pre väčšinu touroperatorov je takzvaným mŕtvym obdobím. V tabuľke vpravo nájdete podrobné informácie, ktoré sa týkajú našej finančnej situacie.

 • 91,8% spokojných Zákazníkov (štatistiky z ukončených prieskumov po výletoch)

Ako každá spoločnosť robíme chyby, ale väčšina naších Zákazníkov, ktorí s nami cestujú sa vráti naspäť s úsmevom. Niektorí ostanú s nami celé roky. Rekordér bol s nami na 14 výletoch (dúfame, že aj tento rok bude s nami cestovať) Stále vykonávame výskum o kvalite našich služieb a potom vyvodime závery a opravujeme tie časti, ktoré to vyžadujú.

 • Obmedzujeme zárukové vzťahy

Zárukové vzťahy sú zdrojom obrovského rizika pre touroperatora. Niektorí sú naň odsúdení - my sme je obmedzili do 19% všetkých zmlúv s dodávateľmi, vďaka čomu naši Zákazníci môžu spať pokojne. O tom, prečo sú zárukové zmluvy nebezpečné pre cestovné kancelárie môžete prečítať v našom článku pre portál Onet.

 • Naši Zákazníci sú dostatočne poistení

Celé roky spolupracujeme s európskym lídrom medzi poisťovňami - Signal Iduna. Naša záruka poistenia v tejto sezóne (2018/2019) je 3 000 000,00 PLN. Je to väčšia suma ako v minulej sezóne o cca. 35% a spolu s našimi kontingentami (niekoľko tisíc Zákazníkov ročne) v 100% stačí a môže zaručiť celkovú bezpečnosť našich Zákazníkov.

Dokumenty CK Wygoda travel

Dovolenka Wygoda travel 2022 a Last Minute zájazdy Wygoda travel

Francúzsko Francúzsko (8 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota vody: 14 °C 250 €
Rakúsko Rakúsko (3 hotely) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 4 °C 290 €
Taliansko Taliansko (18 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota vody: 16 °C 364 €