Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

CK VEVA TRAVEL

Cestovná kancelária VEVA TRAVEL s.r.o. je partnerom pre Vašu dovolenku, pohodu, oddych a relax od roku 2007. Počas pôsobnosti na slovenskom trhu si cestovná kancelária svojimi poznatkami, informáciami a službami získala nielen klientelu, ale zároveň dobré meno a mnoho ocenení.

CK VEVA je špecialistom na južnú oblasť bulharského pobrežia Čierneho mora, hlavne strediská Sozopol, Primorsko a Slnečné pobrežie. Keďže toto prostredie dokonale poznáme sme pripravení Vám ponúknuť kvalitné služby.

Produkty sú šité na mieru tak službami a cenami, aby vyhovovali širokej škále a požiadavkám zákazníkov. Svoju ponuku sme rozšírili o plavby po všetkých moriach sveta.

Výhodou je spolupráca so všetkými tuzemskými cestovnými kanceláriami, ktorých produkty u nás nájdete za rovnaké ceny pod jednou strechou, ale taktiež sme zástupcom českých, maďarských, poľských, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií.

Ak si chcete svoju dovolenku vybrať z pohodlia domova - môžete využiť náš prehľadný vyhľadávač zájazdov a dovoleniek, ktorý Vám ponúkne výber presne podľa Vami zadaných kritérií. Ušetríte tak čas strávený návštevou viacerých cestovných agentúr, alebo cestovných kancelárií a celú ponuku si môžete zobraziť priamo vo Vašom počítači.

Naša cestovná kancelária dbá o svojich klientov, aby im bol poskytnutý komfort po akom túžia a zároveň sa naplnili všetky požiadavky a očakávania pre ich spokojnosť.

Dovolenka VEVA travel 2023 a Last Minute zájazdy VEVA travel

Bulharsko Bulharsko (14 hotelov) Priemerné počasie: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota vody: 16 °C 327 €