Travel Family

Cestovná kancelária Travel Family vznikla zlúčením tradičných českých špecialistov na dovolenky: CK Vítkovice Tours, CK VIAMARE, CK VTT a CK Kovotour plus. Nová rodina – Travel Family sa tak zaradila medzi 7 najväčších cestovných kancelárií v Českej republike a predstavuje silnú a stabilnú spoločnosť. Už takmer 30 rokov sprevádza svojich klientov na pohodové a spokojné dovolenky. Na Invia si môžete vybrať zo širokej ponuky zájazdov rodiny Travel family: Vítkovice Tours (špecialista na Chorvátsko), VIAMARE (špecialista na Grécko a grécke ostrovy), VTT (špecialista na Cyprus), Kovotour plus (špecialista na Čiernu horu), a to bez navýšenia ceny a pohodlne z vášho telefónu či počítača.

Aké zájazdy CK Travel Family ponúka?

CK Travel Family ponúka v rámci svojich značiek rôzne typy zájazdov a dovolenkových pobytov. Vyberiete si v rámci výhodných ponúk Last Minute alebo v predstihu z ponúk First Minute! Môžete ísť k moru, na lyže, alebo si môžete užiť relaxačný pobyt v kúpeľoch. Cestovať môžete buď autom, autobusom, alebo letecky (odlety z Bratislavy aj z Ostravy). Pre deti prevádzkuje Travel Family niekoľko veľmi obľúbených Neptún klubov, pre seniorov prevádzkuje kluby so špeciálnym programom. Pre náročných klientov je k dispozícii sieť luxusných hotelov, ako aj pobyty All inclusive. Termíny zájazdov je možné prispôsobiť vašim potrebám.

Do akých krajín môžete s CK Travel Family cestovať?

CK Travel Family prináša pestrý výber letných, zimných aj celoročných zájazdov. Populárne sú najmä prímorské destinácie ako Chorvátsko, Grécko a grécke ostrovy, Cyprus, Bulharsko, Čierna hora, Slovinsko, Taliansko, Sicília, Malta či Turecko. Na lyže sa s CK Travel Family jazdí do Rakúska, celoročne si oddýchnete pri relax pobytoch v Českej republike alebo v Maďarsku. Kompletnú ponuku Travel Family nájdete na stránkach Invia.