Potrebujete pomôcť?

Ozvite sa nám spôsobom, aký vám vyhovuje

Ukázať kontakty

TAURUS Reisen

Taurus začal pôsobiť v Maďarsku v roku 1999 a zameral sa predovšetkým na dovolenkové destinácie Tunisko, Turecko, Egypt, ale aj neprebádaný Severný Cyprus a nádherné Chorvátsko. Od roku 2014 pribudli do ich ponuky ako nové destinácie Kréta, Zakynthos a Bulharsko.

Kanceláriu vlastní 17-členná sieť hotelov El Mouradi, podobne ako cestovné kancelárie Sunshine Holiday Group pôsobiace v deviatich krajinách (Anglicko, Srbsko, Chorvátsko, Slovinsko, Francúzsko, Írsko, Dánsko, Poľsko a Maďarsko) ako tuniská cestovná kancelária.

Maďarské zastúpenie dnes – so svojimi profesionálne skúsenými a pripravenými špecialistami a vlastnými charterovými letmi – dosiahlo vedúce postavenie na trhu medzi kanceláriami ponúkajúcimi tuniské destinácie.

Čo je dôležité vedieť, ak cestujete so zahraničnou cestovnou kanceláriou? Cestovný trh v rámci EÚ podlieha prísnym normám, ktoré vás ako spotrebiteľa chránia. Cestovná zmluva a prípadné reklamácie sa vždy riadia zákonmi krajiny, v ktorej má cestovná kancelária sídlo. Nemusíte sa však ničoho obávať, v rámci našej bezplatnej služby Invia Care ponúkame kompletný servis, vrátane doručenia všetkých dokladov v slovenskom (alebo českom) jazyku, infolinky počas celej dovolenky, pomoci pri riešení reklamácií so zahraničnou CK a ďalšieho. Všetky zahraničné cestovné kancelárie, s ktorými spolupracujeme, majú poistenie proti úpadku a overenú kvalitu služieb.

Často kladené otázky

Ponuku Taurus Reisen nájdete na našej stránke, kde si môžete porovnať a vybrať si zájazd svojich snov s ponukami iných touroperátorov v jednotnom a prehľadnom systéme.