Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu

Blog o cestování, tipy kam vyrazit na dovolenou

Najobľúbenejšie egyptské hotely pre jeseň/zimu 2018

Chystáte sa v blízkej dobe do Egypta? Túžite vymeniť sychravú jeseň, či ponurú zimu za slnečnú pláž v niektorom z populárnych letovísk? Odporúčime vám tie najobľúbenejšie hotely, v ktorých si užijete skvelú dovolenku.

Dovolenka v Egypte

Dovolenka v Egypte

The Grand Resort *****

Hodnotenie klientov Invia: 8,3 bodov z 10

Luxusný Grand Resort postavený v štýle rozprávok Tisíc a jedna noc sa nachádza na Grand Mall, asi 150 m od piesočnej pláže sesterského hotela Grand Hotel a približne 10 km od centra Hurghady, kam je možné sa zadarmo presúvať pravidelnou autobusovou dopravou. Hotel disponuje úžasnými bazénmi, tromi hlavnými reštauráciámi, piatimi  à la carte reštauráciámi, diskotékou, nákupným centrom, wellness, kaderníctvom, kozmetickým salónom a vybavením na športové aktivity.

The Grand Resort

The Grand Resort

Sunwing Waterworld Makadi *****

Hodnotenie klientov Invia: 8,7 bodov z 10

Novo postavený prepychový rezort je situovaný na veľkej súkromnej pláži blízko rušnej promenády, ktorá vedie k obchodnému centru Makadi. Tam nájdete množstvo obchodov, barov aj reštaurácií. Hurghada je odtiaľ vzdialená 35 km. Zabávať sa hostia môžu aj v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Hotel je vďaka svojej polohe ideálny k preskúmaniu prírodných krás aj historických pamiatok v okolí.

Sunwing Waterworld Makadi

Sunwing Waterworld Makadi

The Grand Hotel ****

Hodnotenie klientov Invia: 7,9 bodov z 10

Vyhľadávaný hotelový rezort stojí pri krásnej súkromnej pláži s promenádou a potápačskou základňou uprostred malebnej záhrady 10 km od centra Hurghady. Tento hotel, rovnako jako mnoho iných, umožňuje pravielný bezplatný presun. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. K dispozícií sú im tri hlavné reštaurácie,  à la carte reštaurácia, moderné fitness centrum, bazény atd.

The Grand Hotel

The Grand Hotel

Long Beach Resort ****

Hodnotenie klientov Invia: 7,9 bodov z 10

Hotel leží v južnej časti Hurghady pri dlhej piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do vody. Od centra je vzdialený približne 18 km. Za poplatok môžu hostia využiť hotelový autobus, ktorý ich dopraví tam aj späť. Letisko sa nachádza 14 km od hotela. K vybaveniu Long Beach Resortu patria dve reštaurácie, plážový bar, snack bar pri bazéne, obchody so suvenírmi a minimarket.

Long Beach Resort

Long Beach Resort

Siva Grand Beach ****

Hodnotenie klientov Invia: 8,3 bodov z 10

Siva Grand Beach sa skladá z hlavnej šesťposchodovej budovy a niekoľkých nízkoposchodových bungalovov pri súkromnej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od centra Hurghady je vzdialený 15 minút jazdy. Poskytuje bezplatnú kyvadlovú dopravu. Letisko leží 4 km odtiaľ. Súčasťou hotela sú dve bufetové reštaurácie, šesť  à la carte reštaurácií, sedem barov, kaviareň, obchodná pasáž Siva Mall, diskotéke ai.

Siva Grand Beach

Siva Grand Beach

Ghazala Gardens ****

Hodnotenie klientov Invia: 7,7 bodov z 10

Moderný komplex je situovaný na atraktívnom mieste v centre Naama Bay, 300 m od peknej pieskovej pláže. Hostia môžu využiť kaviareň, koktejlový bar,  à la carte reštaurácie, vonkajšie bazény s umelo vytvorenou plážou, detské ihrisko, alebo služby potápačského centra. Letisko Sharm el Sheikh je vzdialené 10 km. Hotel má výhodnú polohu ak chcete preskúmať historické pamiatky a vychutnať si množstvo prírodných krás.

Ghazala Gardens

Ghazala Gardens

Sharm Resort ****

Hodnotenie klientov Invia: 8 bodov z 10

Luxusný hotelový komplex stojí na súkromnej pláži s úchvatným korálovým útesom Far Garden. K centru Naama Bay je to 6 km, hotel poskytuje dvakrát denne bezplatný transfer. K vybaveniu Sharm Resortu patria reštaurácie, bary, diskotéka, dva bazény, detský kútik, požičovňa automobilov a športovisko. Je možné využívať aj zariadenie sesterského hotelu Sharm Plaza.

Sharm Resort

Sharm Resort

Coral Beach ****

Hodnotenie klientov Invia: 8 bodov z 10

Hotel stojí cca 16 km od centra Hurghady, priamo na piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do vody. Areál ponúka niekoľko reštaurácií a barov, orientálnu kaviareň, internetový kútik, diskotéku, obchodíky a kaderníctvo. Súčasťou vybavenia je takisto vonkajší bazén, detský bazén a ihrisko.

Coral Beach

Coral Beach

Port Ghalib Resort ****

Hodnotenie klientov Invia: 8,6 bodov z 10

Nádherný rezort s orientálnou atmosférou a krásne udržiavanou záhradou nájdete v centre prístavu Port Ghalib pri peknej pieskovej pláži. Pre hostí je tu reštaurácia, bar pri bazéne, slnečná terasa, detský bazén a ihrisko, bežecká dráha, tenisové kurty, fitness centrum, sauna, masážny a kozmetický salón atd.

Port Ghalib Resort

Port Ghalib Resort

Prima Life Makadi Resort & Spa *****

Hodnotenie klientov Invia: 8,5 bodov z 10

Hotelový komplex stojí na pláži v Makadi Bay, 35 km južne od Hurghady. Do centra sa dostanete za poplatok hotelovým autobusom, ktorý jazdí trikrát denne. Záliv Makadi sa pyšní najkrajšími plážami v oblasti. V malom centre, akomsi zázemí hotela, nájdete obchodíky, reštaurácie aj bary. Letisko leží 30 km odtiaľ.

Prima Life Makadi Resort & Spa

Prima Life Makadi Resort & Spa

Autor článku Simona Michálková

Páči sa vám tento článok?

Môžete ho ľahko zdieľať na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi..

Páči sa vám tento článok?

Môžete ho ľahko zdieľať na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi..