Šikovná záloha od 20 eur - letné zájazdy 2016

Využite akciu Šikovná záloha od 20 eur a objednajte si svoj obľúbený hotel už teraz

Iba CA Invia ako jediná agentúra v Slovenskej republike ponúka pre sezónu 2015/2016 možnosť si zakúpiť akýkoľvek First Minute zájazd od viac ako 300 českých a slovenských CK uhradením nízkej zálohy od 20 do 55 eur podľa podmienok u vybraného zájazdu a tak si v predstihu poistiť najlepšie hotely a izby v obľúbených letných destináciách.

Svoju letnú dovolenku 2016, si môžete vyberať z viac ako pol milióna letných termínov s odchodom na dovolenku od 15. 6. 2016 do 31. 10. 2016. Akciu Šikovná záloha od 20 eur možno uplatniť na letné First Minute zájazdy od 1. 11. 2015 do 15. 4. 2016.

Prečo nakupovať letné First Minute a nečakať na Last Minute?

 • najlepšie miesta - môžete vyberať z kompletnej ponuky letných dovoleniek. Nemusíte si vyberať iba z toho, čo zostalo a teda znižovať svoje požiadavky na Vašu ideálnu letnú dovolenku.
 • zľavy & akcie - ponuka letných First Minute zájazdov je plná zliav za včasný nákup a to vrátane výhodných zliav a akcií na deti, vreckové zdarma apod.

Ponuka zájazdov so Šikovnou zálohou >>

Prečo kúpiť letné First Minute na Invia.sk?

 1. záloha od 20 eur - nikde v Slovenskej republike nekúpite letné First Minute zájazdy výhodnejšie a s nižšou zálohou ako u nás. Stačí, ak v rámci akcie Šikovná záloha od 20 eur uhradíte  nízku zálohu v rozmedzí 20 až 55 eur a letná dovolenka je Vaša. Zvyšok z ceny zájazdu uhradíte neskôr, ale Vami vybranú lokalitu a hotel, Vám už nikto nevezme.
 2. zájazdy od 300 CK - nemusíte prechádzať desiatky webov jednotlivých cestovných kancelárií a ešte viac kamenných pobočiek. Stačí sa kedykoľvek pozrieť na web Invia.sk a prezrieť si denne aktualizovanú ponuku First Minute od 300 poistených CK. Ceny zájazdov sú na Invia.sk v rovnakej výške ako u organizujúcej CK vrátane všetkých zliav a akcií.
 3. poistenie proti krachu CK - každý zájazd na Invia.sk je chránený proti krachu organizujúcej CK a to vďaka poisteniu FAKTOR 100, ktoré na Slovenskom trhu ponúka len Invia. Vďaka poisteniu FAKTOR 100 sa váš nákup dovolenky stane najbezpečnejším nákupom dovolenky v SR!
 4. hustá sieť pobočiek - Invia ako najväčší online predajca zájazdov má širokú sieť pobočiek po celej Slovenskej republike. Navštíviť nás a nechať si poradiť s výberom dovolenky, tak môžete v jednej z viac ako 100 kamenných kancelárií.

Chcem využiť akciu Šikovná záloha od 20 eur, ako mám postupovať?

 1. Vyberte si letnú dovolenku z našej pestrej ponuky  First Minute zájazdov na letnú sezónu 2016
 2. Po odoslaní objednávky Vás bude v priebehu niekoľkých minút kontaktovať náš predajca, ktorý Vám o akcii Šikovná záloha od 20 eur poskytne všetky informácie a zodpovie aj Vaše doplňujúce otázky.
 3. Následne zaplatíte za každú osobu staršiu ako 15 rokov nízku zálohu podľa podmienok u vybraného zájazdu a podpíšete zmluvu o zájazde a k nej zmluvu o bezúročnej finančnej pôžičke. Cestujúci mladší ako 15 rokov neplatia nič.
 4. Do 15. 4. 2016 uhradíte % z celkovej ceny zájazdu podľa podmienok organizujúcej CK (mínus výška už uhradenej zálohy)

Presné znenie podmienok akcie „Šikovná záloha“ nájdete tu: http://www.invia.sk/obchodne-podmienky/

Ponuka zájazdov so Šikovnou zálohou >>

Časté otázky klientov k akcii Šikovná záloha od 20 eur

 • Čo sa stane, keď sa nakoniec rozhodnem nikam necestovať. Mnou zložená nízka záloha prepadne?

Ak vznikne preplatok medzi zálohou a storno podmienkami CK organizujúcej zájazd, tak sa samozrejme klientovi preplatok vráti. Ak vznikne nedoplatok, tak klient doplatí chýbajúcu sumu do realizovaného storno poplatku danej CK. Šikovná záloha od 20 eur je len druh zálohy, tzn. všetky rozdiely v platbách sa musia vyrovnať z oboch strán (Invia vs. klient).

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220