Bulharsko - Slnečné Pobrežie Bulharsko

 • Popis

  Slnečné pobrežie je naozaj dokonalou šancou pre strávenie dovolenky plnej komfortu a prepychu. Letovisko tiahnuce sa od severu k juhu pokrýva časť letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné bulharské rekreačné oblasti a je tomu veľmi dobre prispôsobené svojím moderným vzhľadom. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou dopĺňajúcou staré zvyšky historickej časti. V nablýskanom centre letoviska sa stretnete s veľkým množstvom nočných klubov, reštaurácií, obchodov so spomienkovými predmetmi. Pre milovníkov vodných aktivít sú celom pobreží pripravené centrá s pestrou škálou služieb, od požičovní vodných lyží až po prechádzku loďou. Západ slnka za horizont mora sledovaný z konského sedla je prekrásnym zážitkom, ktoré ponúka práve toto letovisko. Pokiaľ túžite vidieť starý zámok, či pevnosti a to všetko skombinovať s príjemnou prechádzkou, rozhodne zavítajte do južného cípu letoviska. Tu sa nachádza Sveti Vlas oddelený pobrežnými mólami, ktoré vytvára veľkú plochu pripomínajúcu záhradu.

 • Doprava letecky

  1 hod 45 min

Najnovšie recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

01.09.2014 - Anonym - Prečítané: - Dátum pobytu: 22.8. - 29.8.2014

 • Celkom: 10
 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Boli sme nad očakávanie spokojní. Musím predovšetkým vyzdvihnúť prístup Invie, to som fakt ešte nezažila. Maximálna snaha a ochota, pani Bartekovej z cestovy patrí mimoriadna vďaka za ochotu a poskytnutie všetkých informácií a ústretovosť.Hotel Orel napriek počtu hviezdičiek bol veľmi pekný, izby s novým nábytkom, čistota, každý deň bolo upratané, čisté osušky, výhľad na more. Hotel je na perfektom mieste priamo pri pláži, strava veľmi dobrá, personál mimoriadne ochotný a všetci boli usmievaví a ochotní.Ďakujeme za krásnu dovolenku !!!! Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Perfektná poloha hotela, čistota, ochotný personál, izby určite zodpovedali vyššiemu hodnoteniu. Veľké postele, balkón.....Všetko super !!!

Strava
Výber jedál na raňajky, obedy a večere bol pestrý. Nápoje, ovocie a výborná zmrzlina. Jedla bolo vždy dostatok aj keď sme išli neskoršie alebo aj pred koncom. Ochotný a milý personál hotela bol bonus. Na pláži síce malý bufefík, ale nápoje boli vždy a chladené. Poobede od 15.00 do 17.00 vždy boli palacinky, zákusky, káva......aj hranolky a k tomu mleté mäso ako na hamburger. Melón každý deň, ovocie.

Služby hotela
Ústretový personál od recepcie až po tety upratovačky, keď sa k nim človek chová slušne a nie ako k sluhom, sú veľmi ochotní.

Pláž
Krásna pláž, super more, teplé, lehátka aj slnečníky. Všetko sa dalo, aj keď niekedy bol problém s lehátkami....

Orel, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Anonym 2014-09-01 10 1 10 Orel

29.08.2014 - Anonym - Prečítané: - Dátum pobytu: 15.8. - 26.8.2014

 • Celkom: 9,6
 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Celkovo môžem dovolenku zhrnúť ako veľmi vydarenú. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izby sú pekne zariadené, majú sprchu, wc, klimatizáciu, (ktorá je mimochodom v cene, nemusíte si za ňu priplácať), dostatočný úložný priestor, chladničku, balkón...My sme mali nejakú King Room alebo niečo podobné a bola naozaj dostatočne veľká. Mali sme výhľad priamo na more.

Strava
V cene sme mali iba raňajky, preto budem hodnotiť iba raňajky. Strava bola veľmi chutná k dispozícii boli rôzne salámy, syry, zelenina (rajčiny a uhorky), ovocie (červený a žltý melón), pečivo (chlieb a buchtičky- slané aj sladké), párky, vajíčka na niekoľko spôsobov, krupicová kaša, vločky, jogurt. Je to na štýl švédskych stolov čiže zjedz koľko vládzeš. Na pitie bola čistá voda, ochutená voda, káva a pod.

Služby hotela
Služby hotela sme v podstate nevyužívali preto sa k nim neviem vyjadriť. Ale na recepcii sme si vždy odkládali kľúč od našej izby. Raz sa nám stalo, že sa vypálila žiarovka v kúpeľni, ale do pár hodín to bolo opravené. Dávajte si ale pozor na skutočnosť, že lehátka pri hotelovom bazéne sú za poplatok, nie sú zadarmo!

Pláž
Pláž sa nachádzala veľmi blízko ani nie minútu chôdze od hotela. V prvej línii sú slnečníky s lehátkami pričom 1 slnečník stojí 8 leva čo je cca 4 eura a jedno lehátko taktiež 8 leva čiže 4 eura. Ceny sú na celý deň. Za touto prvou líniou je voľný priestor kde si môžete zložiť deku a priniesť vlastný slnečník čo robila väčšina ľudí. Slnečník kúpite za 10 leva (menší ale postačujúci) alebo väčší za 25 leva ale ten vám veľmi ľahko odfúkne vietor.

Slavyanski, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Anonym 2014-08-29 9.6 1 10 Dovolenka-Slnečné pobrežie-hotel Slavyanski

29.08.2014 - Petra - Prečítané: - Dátum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkom: 10
 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Ideální dovolená, jak pro rodiny s dětmi, tak pro mládež. Blízkost pláže, hotel je v centru města - ideální pro rodinné vycházky na obě strany kolem pobřeží nebo na večerní posezení či diskotéky. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Hotel je čistý, pokoje se uklízí každý den, včetně výměny ručníků. Pokoje jsou prostorné. Klimatizace je samozřejmostí.

Strava
Strava byla pestrá, včetně ovoce i zeleniny. Vybral si každý, i děti, pro které byla neustále zmrzlina.

Pláž
Pláž, ve vzdálenosti cca 150m od hotelu, byla čistá a udržovaná celý den.

Yavor Palace, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Petra 2014-08-29 10 1 10 Hotel YAVOR PALACE

29.08.2014 - Magdalena Čikovská - Prečítané: - Dátum pobytu: 17.8. - 24.8.2014

 • Celkom: 8,2
 • 8,5 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 7 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Jediné rušivé momenty vyvolávali samotní dovolenkári. Napr., že si niekto vyberal pečivo či vodový melón rukou, hoci pri každej tácni boli naberačky. Vrchol bol. keď jeden Poliak v rade predo mnou z naberačky olizol omáčku. Skupina slovenských mládencov celý deň pri bazéne hlučne a vulgárne rozoberali, akí boli včera alebo niekedy v minulosti opití. Ale to cestovná kancelária ani pracovníci hotela neovplyvnia Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Všetko na jednotku.Aj keď by sme boli radšej mali okná smerom k bazénu,a nie na hlučnú ulicu.

Strava
Bohatý výber zdravej stravy.

Služby hotela
Všetko urobili, čo bolo treba, ale úsmev pri tom chýbal. U mládenca pri pri bazénovom bare bolo zjavné, ako ho otravujú tí, čo nedali drobné do pohára na sprepitné.

Pláž
Pre nás bolo drahé platiť 16 leva za slnečník a ležadlo. Ale vo vymedzenom priestore sme sa cítili aj tak dobre.

Colosseum, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Magdalena Čikovská 2014-08-29 8.2 1 10 Colosseum

29.08.2014 - Ilona Ryčlová - Prečítané: - Dátum pobytu: 19.8. - 26.8.2014

 • Celkom: 8,6
 • 8,5 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 7 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
celkově jsme byli velice spokojeni, služby Ck naprosto v pořádku, ubytování pěkné, čisto, denně uklizeno, strava vynikající. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Byli jsme ubytováni v rodinném pokoji, bylo čisto, uklizeno každý den, čisté ručníky a toaletní papír. Postele velmi pohodlné, přikrývky navíc.

Strava
Strava velmi rozmanitá velký výběr, tzn. vybere si opravdu každý. A zákusky jedna báseň!

Služby hotela
Nic moc, personál odměřený dokud nedostal bakšiš.

Pláž
Krásná ale nikde žádný odpadkový koš a toaletu aby jste fakt pohledali.

Trakia, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Ilona Ryčlová 2014-08-29 8.6 1 10 Trakia Hotel

Všetky recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Potrebujete poradiť?

Volajte zadarmo Po-Ne 7-22 hod 0800 900 100