Bulharsko - Slnečné Pobrežie Bulharsko

 • Popis

  Slnečné pobrežie je naozaj dokonalou šancou pre strávenie dovolenky plnej komfortu a prepychu. Letovisko tiahnuce sa od severu k juhu pokrýva časť letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Toto letovisko si je vedomé, že patrí medzi hlavné bulharské rekreačné oblasti a je tomu veľmi dobre prispôsobené svojím moderným vzhľadom. Stretnete sa tu s vkusnou krajinou dopĺňajúcou staré zvyšky historickej časti. V nablýskanom centre letoviska sa stretnete s veľkým množstvom nočných klubov, reštaurácií, obchodov so spomienkovými predmetmi. Pre milovníkov vodných aktivít sú celom pobreží pripravené centrá s pestrou škálou služieb, od požičovní vodných lyží až po prechádzku loďou. Západ slnka za horizont mora sledovaný z konského sedla je prekrásnym zážitkom, ktoré ponúka práve toto letovisko. Pokiaľ túžite vidieť starý zámok, či pevnosti a to všetko skombinovať s príjemnou prechádzkou, rozhodne zavítajte do južného cípu letoviska. Tu sa nachádza Sveti Vlas oddelený pobrežnými mólami, ktoré vytvára veľkú plochu pripomínajúcu záhradu.

 • Doprava letecky

  02:45 h

Najnovšie recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Celkom: 3,6 Každý, kto ide do Bulharska by si mal byť vedomý, že táto krajina je oproti ostatným ešte ďaleko od kvalitných služieb, úsmevov, vďaky a...

 • 4,5 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 5 Okolie
 • 3 Cena

Celkové zhrnutie
Každý, kto ide do Bulharska by si mal byť vedomý, že táto krajina je oproti ostatným ešte ďaleko od kvalitných služieb, úsmevov, vďaky a váženia si toho, že majú more. Na Slnečnom pobreží sú Bulhari dosť neochotní hlavne k nám Slovákom, čo sa týka Rusov - to je iná káva. Je ich tam akoby ste boli v Rusku a Bulhari ich nadštandartne a kdekoľvek obskakujú. V Bulharsku sme boli už 6 x, vždy na inom mieste, ale Slnečné nás trochu sklamalo. Preplnené pláže, predražené miesto. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
V hoteli Condor nefunguje údržba! Vo výťahu nesvietilo vôbec žiadne svetlo asi 3 dni, klimatizáciu sme reklamovali 4 dni v kuse. Ich snaha končí asi tak, že si to recepčná napíše na papierik a padlo. Časom sme sa z toho už smiali, lebo sme dostali izbu na sever, čo bola sama o sebe klima. Upratovačke sme nechali občas 2 leva a s izbou sa diali zázraky. Že vraj sa v hoteli aj kradne, ale my sme si dôležité veci brávali so sebou. Sociálne zariadenie netreba riešiť, lebo "Bulharsko". Dieťa spalo na rozťahovacej fotely - spal od únavy, ale keď som si nato ľahla ja, nevedela som z toho vstať v negatívnom.

Strava
Raňajky - hm....., tak na tie som už posledné 4 dni vôbec nechodila. Partner s dieťaťom áno. Maslo: nakydaná Rama? v miske, chlieb: len jeden druh bieleho makkého, káva: meltová zo 75 - teho, praženica sa dala krájať s nožom. A to podotýkam, že naozaj nie sme fajnovky.

Inak v okolí hotela si to treba očekovať, pretože smerom na pláž ceny hore, pri východe z hotela do ľava je pritom fantastická pekáreň s veľmi dobrými cenami. Taktiež kukurica na pláži stojí 2-3 Leva, my sme našli od Condoru k Šipke a ďalej aj za 1 Leva. Ovocie je v tomto mieste tiež omnoho lacnejšie, na pláži pýta Bulhar za pohár nakrájaného ovocia cca 6 Leva.

Služby hotela
Tak ako som spomínala v úvode, ochota Bulharov aj napriek našim úsmevom, prosbám absolútne nulová. Jedna recepčná Milena bola v norme. Buď sa s nimi dohovoríte po bulharsky, anglicky, alebo vôbec. Často sa tvária, že nerozumejú.

Pláž
Na pláži je tzv. plážový servis, ale nepochopili sme načo. Plavčík sa venoval svojej partnerke, obsluhovač vodných bicyklov, tak ten jediný ich aspoň zmýval od piesku, no a aby som nezabudla na veľmi dôležitého zamestnanca tohto plážového servisu - vyberateľa poplatkov za lehátka. Ten sa pred Vás už len postavil zobral si peniaze. Stačilo mu ukázať za koľko kusov chcete zaplatiť a išiel. Pozdrav, úsmev - nula bodov. Keby si tak zobrali príklad od Grékov, alebo Turkov. Na záver dňa okolo 18 tej, plážový servis iba zložil lehátka, ale načo tam dať niekoho, kto za Rusmi a Angličanmi pozbiera pomerne obrovský sajrajt špačkov, fliaš, sáčkov. Proste my Slováci sme národ, aký sme ale pozbierame si za sebou, sme slušní, úctiví. Niekedy more vyvrhlo vačšie množstvo rias s mrtvymi medúzami, ale ak chcete ísť do mora netreba čakať na čistenie, lebo načo - veď "Bulharsko", ale to prekročiť a ísť ďalej do vody.

Anonym, 25.07.2016, Dátum pobytu: 14.7. - 25.7.2016
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel:Condor

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Izba 3 fotografie

Condor, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Anonym 2016-07-25 3.6 1 10 Hotel Condor

Celkom: 9 Niečo úžasné, určite sa do tohto hotela raz vrátime. Obrovský komplex.....v noci nádherne vysvietený...vsade zákutia, chodníčky. Servis...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 7 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Niečo úžasné, určite sa do tohto hotela raz vrátime. Obrovský komplex.....v noci nádherne vysvietený...vsade zákutia, chodníčky. Servis na jednotku s maximálnou spokojnosťou.

Hotel je v prevádzke cca 5 rokov, takže ešte robia vonkajšiu úpravu (možno tam bude niečo ako tenisový kurt,golf,....záhrada je obrovská). Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie luxus, perfektný servis, personál, služby....Velmi boli všetci milí.

Strava
All inclusive bohate stačilo.....až moc. Velmi vela jedál, nie len 5 druhov.

Každý deň obmieňali stravu, nebolo tam to isté dookola, ako v iných destináciách...

Služby hotela
Vela roznych bazénov: detské, plavecké, mimoúrovňové, barové,...

(pre deti, pre dospelých, pre každého, dokonca aj pre osoby so zdravotným postihnutím)

Animátori aj personál sú velmi milí a hlavne neotŕčajú hned dlane, že chcú tringelt.

Každý deň uprataná postel, cisté uteráky (rôzne zvieratka z nich robili na posteli :-))

Nemusíte sa bát, nechať aj peniaze na stole - my sme raz na to zabudli a v pohode....

Úžasné bolo to, že ked ste boli smední, nemuseli ste ist kilometer niekam do baru.....bar bol všade, kde vy.

(Bolo ich tam asi 5.)

Snád len také menšie sklamanie, že v bare na pláži neplatí all inclusiv :(

Pivo tam stojí 3,-BL.

Pláž
Dostupnosť na pláž je velmi dobrá, velká piesočnatá plocha - velmi čistá, dostatok lehátok so slnečníkmi. Samozrejme zadarmo. Povedala by som, že tento hotel má 2 pláže - tá druhá je maličká - skôr verejná (ako také piesočnaté mólo) - tu nie sú lehátka, ale aj tá bola čistá.

Po pláži je možné sa dostať až do centra Slnečného pobrežia - nočný život, herne, kolotoče,....

Jana Demjanová, 25.07.2016, Dátum pobytu: 20.6. - 27.6.2016
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel:ClubHotel Riu Helios Paradise

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

ClubHotel Riu Helios Paradise, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Jana Demjanová 2016-07-25 9 1 10 Riu Helios Paradise

Celkom: 9 Hotel sice není v centru, ale to vůbec nevadí, naopak. Je to mnohem klidnější část Slunečného pobřeží, hotel je nový. Naše animátorka...

 • 9,5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel sice není v centru, ale to vůbec nevadí, naopak. Je to mnohem klidnější část Slunečného pobřeží, hotel je nový. Naše animátorka Tereza byla opravdu skvělá. Málokdy se vidí animátor, který se snaží trávit tolik času s klienty a neustále jim být k dispozici. Jídlo a pití (místní nápoje - žádná sláva a někteří kuchaři nebyli nejlepší). Nicméně vzhledem k cené je to dostačující. Problémem by pro někoho mohla být wifi - zdarma je pouze v lobby a moc nefungovala, i ta placené na pokojích není prý nejlepší. Ale kdo jede na dovolenou, aby ji celou strávil na internetu, přežít se to dá a na chvilku si do lobby sednout můžete a poprat se s tím. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoje jsou skvěle vybavené, prostorné, úklidová služba fungovala na výbornou.

Strava
Snídaně na 1, obědy a večere už horší - nicméně vždy si najdete něco k jídlu. Kuchaři někdy neuměli moc dobře dochutit a pro ty, kteří nemají rádi kopr, jim může vadit, že je kopr skoro úplně všude.

Nápoje - místní výroba - některé alko ale je dobře pitelné, horší je to s nealkem, všechno místní výroba a z postmixu, takže jen obarvená voda s cukrem, ale přežít se to dá. Sice na 4+ hotel by to mohlo být překvapující, ale nevadí.

Pláž
Pláž v celku čistá, 6 minut chůze od hotelu. Na pláži spousta barů.

Tomáš Botlík, 25.07.2016, Dátum pobytu: 12.7. - 19.7.2016
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel:Diamant Residence Hotel & Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Diamant Residence Hotel & Spa, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Tomáš Botlík 2016-07-25 9 1 10 Hotel DIAMANT RESIDENCE HOTEL & SPA

Celkom: 9,8 výborné

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 9 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
výborné Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
prostorné, čisté a stylové pokoje

Strava
velký výběr, chutné a každý den něco nového

Služby hotela
bezchybné

Pláž
prostorná, čistá, moře krásné, jen poplatky za lehátka zbytečné vysoké

Emerich M., 25.07.2016, Dátum pobytu: 15.7. - 22.7.2016
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel:Victoria Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Victoria Palace, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Emerich M. 2016-07-25 9.8 1 10 Victoria Palace

Celkom: 9,4 Dovolena byla nádherná doporučuji

 • 10 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 9 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolena byla nádherná doporučuji Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování skvělé každý den bylo vzorně uklizeno není co vytknout

Strava
Jídlo je stejné jako v jiných destinacich neprekvapilo ani neurazilo myslím ze si každý přijde na své chutě

Služby hotela
Příjemný personál

Pláž
Trochu bych vytkla že není v all inclusive slunecniky a lehadka zdarma.Kazdy den platit 30leva (15eur) docela zatizi peněženku.

Naďa K., 25.07.2016, Dátum pobytu: 15.7. - 22.7.2016
Oblasť: Bulharsko Bulharsko, Slnečné Pobrežie, Hotel:Victoria Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Victoria Palace, Slnečné Pobrežie, Bulharsko Naďa K. 2016-07-25 9.4 1 10 Victoria Palace

Všetky recenzie Bulharsko - Slnečné Pobrežie

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220